Konferencja naukowa: Rola i miejsce rodziny w procesie wychowania, profilaktyki uzależnień i resocjalizacji

Kiedy:
26 marzec 2019, wtorek@10:00 – 13:00
2019-03-26T10:00:00+01:00
2019-03-26T13:00:00+01:00
Gdzie:
Sala Konferencyjna Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji w Skarżysku-Kamiennej
plac Floriański 1
26-110 Skarżysko-Kamienna
Polska

Projekt Campus Misericordiae (www.cm-projekt.pl), Katedra Profilaktyki Problemów Społecznych Instytutu Spraw Społecznych Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie oraz Fundacja „San Giovanni” w Kałkowie-Godowie mają zaszczyt zaprosić do udziału w:

Konferencji naukowej nt. Rola i miejsce rodziny w procesie wychowania, profilaktyki uzależnień i resocjalizacji

Miejsce: Sala Konferencyjna Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji w Skarżysku-Kamiennej, Plac Floriański 1

Termin: 26 marca 2019 roku, godz. 10.00

Konferencja w ramach III. Edycji autorskiego Projektu „Campus Misericordiae” adresowanego do Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych i Socjoterapii oraz Zespołów Placówek Resocjalizacyjnych.

PROGRAM KONFERENCJI

• 10.00 — Otwarcie Konferencji — ks. dr Dariusz Frydrych (autor i koordynator Projektu „Campus Misericordiae”)
    • Powitanie i słowo wstępne — Artur Berus, Starosta Skarżyski
  • 10.15 – CZĘŚĆ WYKŁADOWA