Publiczny Różaniec w intencji życia

plac Konstytucji 3 Maja 1
26-610 Radom
Polska

W każdą pierwszą niedzielę miesiąca Fundacja Pro – Prawo do Życia i Krucjata Młodych serdecznie zachęcają do udziału w Publicznym Różańcu w intencji odnowy moralnej Narodu Polskiego.

Będziemy się modlić o ekspiację za grzech aborcji dokonywanej codziennie w polskich szpitalach.

Święty Jan Paweł II w homilii w czasie mszy świętej odprawionej na lotnisku wojskowym w Radomiu w 1991 roku powiedział, że do „cmentarzyska ofiar ludzkiego okrucieństwa w naszym stuleciu dołącza się inny jeszcze wielki cmentarz: cmentarz nienarodzonych, cmentarz bezbronnych, których twarzy nie poznała nawet własna matka, godząc się lub ulegając presji, aby zabrano im życie, zanim jeszcze się narodzą. A przecież już miały to życie, już były poczęte, rozwijały się pod sercem swych matek, nie przeczuwając śmiertelnego zagrożenia. A kiedy już to zagrożenie stało się faktem, te bezbronne istoty ludzkie usiłowały się bronić”.

Zabierz rodzinę, znajomych i przyjdź!

Niedziela, 6 stycznia o godz. 19:15

Przed wejściem głównym do Kościoła Garnizonowego w Radomiu – Parafia Wojskowa pw. Św. Stanisława biskupa. (Radom, Plac Konstytucji 1 od strony ulicy Żeromskiego)

——————————————————————————————
„Żyjemy w straszliwym czasie kary. Lecz czas ten może być również zadziwiającym czasem miłosierdzia, jednak pod warunkiem, że zwrócimy oczy ku Maryi, Gwieździe Morza, która nas prowadzi poprzez burze” – prof. Plinio Correa de Oliveira