ODWOŁANE. Rekolekcje Kapłańskie w Centrum „Arka”

Kiedy:
18 listopad 2020, środa – 20 listopad 2020, piątek całodniowy
2020-11-18T00:00:00+01:00
2020-11-21T00:00:00+01:00

Czcigodni Księża!

W tym dramatycznym czasie pandemii, mając na uwadze wszystkie ograniczenia i wymogi sanitarne, rekolekcje, które miały odbyć się Centrum „Arka” w Radomiu w dniach od 18 do 20 listopada br. zostają odwołane. Dotyczy to także 3-dniowych rekolekcji dla świeckich członków parafialnych grup intronizacyjnych naszej diecezji oraz dla świeckich pragnących poznać Dzieło Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nowy termin zostanie podany do wiadomości.

Ks. Dariusz Sałek
Opiekun Diecezjalny
Wspólnot dla Intronizacji
Najświętszego Serca Pana Jezusa

Serdecznie zapraszamy Czcigodnych Księży na rekolekcje kapłańskie do Centrum „Arka” w Radomiu. Rekolekcje odbędą się w dniach od 18 do 20 listopada br. Początek rekolekcji w środę, o godz. 9.00, a zakończenie w piątek obiadem.

Rekolekcje poprowadzi o. Waldemar Sojka CSsR, rekolekcjonista i misjonarz przygotowujący parafie do Intronizacji Serca Pana Jezusa. Rekolekcje są skierowane do księży prowadzących w parafii grupy intronizacyjne oraz do kapłanów pragnących poznać Dzieło Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Po zakończeniu rekolekcji kapłańskich, w piątek, o godz. 16.00, rozpoczną się 3-dniowe rekolekcje dla świeckich członków parafialnych grup intronizacyjnych naszej diecezji oraz dla świeckich pragnących poznać Dzieło Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zarówno dla księży jak i dla świeckich (we wskazanych terminach), będzie możliwość rezerwacji noclegu.

Zgłoszenia na rekolekcje proszę kierować pod nr tel. +48 608 542 236 w godzinach od 13.00 do 23.00.

Prosimy Księży o zabranie ze sobą na rekolekcje alby i stuły.

Ks. Dariusz Sałek
Opiekun Diecezjalny