„Rekolekcje z Prymasem Wyszyńskim” dla członków Akcji Katolickiej Diecezji Radomskiej

Pomnik Kard. Stefana Wyszyńskiego przed radomską katedrą. Foto: ks. S. Piekielnik / www.diecezja.radom.pl
Kiedy:
26 styczeń 2021, wtorek@20:30 – 21:30
2021-01-26T20:30:00+01:00
2021-01-26T21:30:00+01:00
Gdzie:
Parafia pw. św. Stefana w Radomiu
Idalińska 32B
26-604 Radom
Polska

Zapraszamy wszystkich członków Akcji Katolickiej do udziału w rekolekcjach transmitowanych z parafii św. Stefana w Radomiu.

– Oddziały radomskie zapraszamy do uczestnictwa w kościele na Idalinie, pozostałe POAK-i bardzo zachęcamy do tego, by zorganizować wspólne uczestnictwo w transmisji w swoich parafiach (w kościele lub na sali). Osoby, które nie będą z racji zdrowotnych czy obaw o swoje zdrowie uczestniczyć we wspólnym przeżywaniu rekolekcji, bardzo prosimy, by włączyły się w nie w swoich domach, korzystając z internetowej transmisji. – mówi ks. dr Andrzej Jędrzejewski, proboszcz parafii pw. św. Stefana w Radomiu i diecezjalny asystent Akcji Katolickiej.

Rekolekcje odbędą się w dniach od 26 do 28 stycznia br. Codziennie o godz. 20.30 będzie konferencja, następnie Apel Jasnogórski.

– „Przewodnikiem” naszych rekolekcyjnych rozważań będzie Sługa Boży kard. Stefan Wyszyński, do beatyfikacji którego wciąż się przygotowujemy. – dodaje ks. Andrzej.

• Konferencje wygłoszą księża asystenci:
    • 26.01 (wtorek) – Ks. Roman Adamczyk – „Z kierunku życia ukrytego ku pełni misji życiowej”
    • 27.01 (środa) – Ks. Grzegorz Wójcik – „Troska o rodzinę – przesłanie Prymasa Tysiąclecia”
    • 28.01 (czwartek) – Ks. Andrzej Jędrzejewski – „Prymasowska szkoła miłości Ojczyzny i Kościoła”

Transmisję będzie można obejrzeć przez stronę parafia.idalin.pl lub na parafialnym kanale YouTube (>>TU<<), włączając na nim link TRANSMISJA NA ŻYWO”.