XL. Całkiem Inna… – z Agnieszką Musiał

Duszpasterstwo Akademickie w Radomiu
Górnicza 2
26-605 Radom

Całkiem Inna osiągnęła rozmiar XL!

Zapraszamy na XL (czterdzieste) już spotkanie dla kobiet Całkiem Inna kobieta w blasku Stwórcy.

Start: godz. 19.00, ul. Górnicza 2, budynek Duszpasterstwa Akademickiego w Radomiu.

Jak co miesiąc spotkanie ze Stwórcą przy rozważaniach ks. dr. Mariusza Wilka oraz dźwiękach Urszuli Murawskiej (oprawa muzyczna eventów – Szepty) oraz uwaga, uwaga! Nasz gość: Agnieszka Musiał 🙂

Agnieszka Musiał wokalistka, autorka tekstów, półkrwi góralka urodzona w Bolesławcu. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach. Współtworzy zespoły New life m i owca. W 2017 r. ukazał się jej debiutancki album pt. “Błogo”, będący nowym początkiem jej muzycznej drogi. Obecnie pracuje nad premierowymi utworami z uznanym producentem muzycznym Janem Smoczyńskim (Kayah, Bovska, Urszula Dudziak). Jej single “Nie będę płakać” oraz “Aroniowy Nastrój” są zapowiedzią nowego rozdziału muzycznego, w którym subtelne brzmienie ukulele łączy się z elektroniką, a treści dopełniają polskie teksty.

A na naszym spotkaniu opowie o kobiecości, jak trafiła do zespołów Owca, JSJD, New Life M oraz o swoim kontakcie z Bogiem.

Serdecznie zapraszamy,

Klaudia Kutkowska,