Zapraszamy na FaceLook, czyli comiesięczne spotkania młodzieży

W piątek, 20 października 2017 r. o godz. 18.00, w kościele pw. Matki Bożej Miłosierdzia w Radomiu (przy ul. Miłej) rozpocznie się nowy cykl comiesięcznych spotkań dla młodzieży pod nazwą FaceLook.

– Spotkania odbywać się będą pod nazwą FaceLook i mają na celu stworzenie przestrzeni do otwierania na relacje, które nie będą ograniczać się jedynie do komunikatów zza ekranów smartfonów, czy tabletów. Idea dedykowana jest dla młodzieży, która chce w duchu wartości chrześcijańskich poznawać siebie poznając inne osoby, zawierać znajomości, przyjaźnie, a nawet w perspektywie dojrzałe związki. – mówi ks. Paweł Mańturzyk, wikariusz z parafii pw. MB Miłosierdzia w Radomiu, a zarazem koordynator spotkań.

Plan spotkań wyglądałby następująco:

1. Prelekcja zaproszonego Gościa, który ukazywałby jeden z aspektów międzyludzkich odniesień.
  2. Pytania uczestników do prelegenta.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu, by w Bożej obecności skonfrontować poznane treści z własną kondycją.
  4. Indywidualne rozmowy pomiędzy uczestnikami, trwające 3 minuty. Po ich upływie następuje rotacja rozmawiających ze sobą.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w piątek, 20 października 2017 r. o godz. 18.00. (kościół dolny).

Pierwszym Gościem-Ekspertem będzie psycholog ks. dr Marek Dziewiecki.

Wszelkie szczegóły będą zamieszczone na internetowej stronie parafii pw. MB Miłosierdzia w Radomiu (http://okmbm.pl/) oraz jej facebookowej odsłonie.