Zaproszenie na IX. Ogólnopolską Pielgrzymkę Żywego Różańca na Jasną Górę

W dniach 4-5 czerwca br. odbędzie się IX. Ogólnopolska Pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę. Hasło tegorocznej pielgrzymki: „Z Maryją, Matką nadziei”.

Program:

• 4 czerwca, piątek
    • 21.00 – Apel Jasnogórski, a następnie czuwanie modlitewne, które poprowadzi Diecezja Radomska
    • 23.00 – Msza św. w kaplicy Cudownego Obrazu.
  • 5 czerwca, sobota – całość odbędzie się na zewnątrz przed Szczytem Jasnej Góry.
    • 9.30 – rozpoczęcie
      • Wprowadzenie.
      • Słowo Krajowego Moderatora,
      • Konferencja,
      • Różaniec
    • 12.00 – Msza św. i zawierzenie Żywego Różańca Matce Nadziei.

– Zachowując obowiązujący reżim sanitarny nie mamy ograniczenia co do ilości osób, którzy mogą uczestniczyć w pielgrzymce. Zapraszam więc tych, którzy mogą do zorganizowania nawet niewielkich grup (bus, czy samochód osobowy). Pamiętajmy tylko o zachowaniu zasad w środkach transportu. Jest możliwość indywidualnego przyjazdu, ale też duchowego uczestniczenia w naszej pielgrzymce podczas Apelu Jasnogórskiego przez TV TRWAM. – mówi ks. Szymon Mucha, Moderator Żywego Różańca Diecezji Radomskiej.

Serdeczna prośba o zgłaszanie zorganizowanych grup do końca maja: