Zaproszenie na żagle

Akcja Katolicka Diecezji Radomskiej, Stowarzyszenie Środowisko „INICJATYWA”, Wójt Gminy Jedlnia Letnisko oraz Klub Żeglarski „IKAR” zapraszają na VII. Regaty Żeglarskie Diecezji Radomskiej im. ks. dr Zdzisława Domagały.

Regaty odbędą się 31 sierpnia 2019 r. w Stanicy Klubu Żeglarskiego „IKAR” na Zalewie w Jedlni Letnisku.

Zawody rozgrywane będą na łodziach klasy Omega Turystyczna. Łodzie do regat zapewniają organizatorzy.

Organizatorzy zapewniają również w środki ratunkowe, w które będą wyposażone jachty w ilości odpowiadającej liczbie załogi. Regaty zostaną zabezpieczone przez ratowników Państwowej Straży Pożarnej.

• W regatach mogą uczestniczyć załogi:
    • w których składzie znajduje się minimum dwóch załogantów i sternik z uprawnieniami żeglarza jachtowego lub wyższymi;
    • które dokonały wpisowego do regat w wysokości: 200 zł oraz kaucji zwrotnej (wpłacanej w formie gotówki podczas rejestracji załogi w sekretariacie w dniu regat) w wysokości 100 zł.
    • dostarczyły zgłoszenie do zawodów (wg wzoru; do pobrania poniżej)
  • Zgłoszenia przyjmowane będą do 18 sierpnia 2019 r.:
    • na adres mailowy: jmonkosa@gmail.com
    • lub osobiście u Koordynatora: Juliusz Monkosa tel. +48 605 686 460

Program zawodów:

• 8.00-9.30 – Zgłoszenia załóg do regat
  • 10.00 – Odprawa sterników
  • 11.00 – Start pierwszego wyścigu
  • 16.00 – Zakończenie wyścigów

Szczegóły dotyczące regat: Regulamin i Formularz zgłoszeniowy – do pobrania poniżej.

Zapraszamy do udziału wszystkie chętne załogi!

Tak było podczas V. edycji Regat Diecezji Radomskiej – 2 września 2017 roku.