Dni skupienia dla Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej

13 września, piątek | 18:00 - 14 września, sobota | 17:30

Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii świętej zapraszamy na dni skupienia, które w tym roku odbędą się w Sanktuarium MB Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej. Trzy tury:

• 6-7 września 2024
  • 13-14 września 2024
  • 11-12 października 2024

Na poszczególne turnusy obowiązują telefoniczne zapisy u Pana Dariusza Składanka.

Dni skupienia rozpoczynają się w piątek kolacją o godzinie 18.00, a kończą w sobotę po kolacji około godziny 17.30.

Koszt udziału to 200 zł. Należność regulujemy na miejscu u Pana Dariusza Składanka. Bardzo proszę wszystkich Szafarzy o przywiezienie ze sobą alby, Pisma Świętego, Brewiarza i legitymacji.

Zgodnie ze Statutem „Koszty związane z formacją Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii świętej pokrywają parafie, dla których Szafarze będą posługiwać lub już w nich posługują” (Statut nr 12).

Wszyscy Szafarze, by uzyskać misję na kolejny rok mają obowiązek udziału w całym Dniu skupienia. Nieobecni na Dniu skupienia bez ważnej przyczyny i usprawiedliwienia otrzymają dekrety wyłączające ich z posługi Szafarzy.

Ks. Tomasz Herc
Diecezjalny Duszpasterz
Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej

Początek:
13 września, piątek | 18:00
Koniec:
14 września, sobota | 17:30
Kategoria Wydarzenie:

Duszpasterstwo Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej

Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku Kam.
Wileńska 33
Skarżysko Kam., 26-110