„Zapraszam do refleksji nad prawdami wiary, nad Ewangelią, życiem Kościoła. Zachęcam do rozważenia różnych wydarzeń, które pomogą nam lepiej rozumieć prawdę o Kościele, a także o naszym uczestnictwie w jego życiu, o udziale w życiu Chrystusowego Kościoła…”

– powiedział biskup Henryk Tomasik otwierając 17 września 2010 r. Portal Diecezji Radomskiej.

Od tamtego dnia zewnętrza strona Portalu Diecezji Radomskiej znacznie się zmieniła. Jednak to co istotne zostało. Na naszych stronach znajdziecie, Państwo, relacje z najważniejszych wydarzeń diecezjalnych i parafialnych, materiały duszpasterskie, stale uaktualnianą bazę adresów parafii i instytucji kościelnych oraz wiele innych ważnych i przydatnych informacji.

Zachęcamy również do współpracy, aby poprzez internet krzewić wartości chrześcijańskie oraz budować prawdziwy obraz Chrystusowego Kościoła.

Jeśli chcielibyście umieścić baner Portalu Diecezji Radomskiej na swojej stronie – można go pobrać z linku poniżej.

Informacje o chęci współpracy i prośby o patronat medialny można przysyłać na adres: admin@diecezja.radom.pl