Księgarnia Św. Kazimierza w Radomiu

Księgarnia Św. Kazimierza w Radomiu (ul. Malczewskiego 1)

Istniejemy w Radomiu od 2000 roku. Mieścimy się w budynku Kurii Diecezjalnej przy ulicy Malczewskiego 1 w Radomiu. Jesteśmy księgarnią katolicką, współpracujemy z licznymi wydawnictwami i hurtowniami artykułów religijnych. Służymy pomocą w pogłębianiu wiary i świadomości religijnej. Przybliżamy moralną i społeczną naukę oraz ewangelizacyjną misję Kościoła. Korzystamy z opieki merytorycznej i konsultacji teologiczno-prawnej osób duchownych.

Posiadamy w stałej ofercie różnorodne wydania Pisma Świętego, nauczanie Kościoła, modlitewniki, poradniki duchowe oraz książki o tematyce religijnej (m.in. powieści, literaturę dla młodzieży i dzieci, biografie), przewodniki wychowawcze, albumy, poradniki kulinarne, kalendarze i prasę katolicką. Dewocjonalia, pamiątki religijne, obrazy, figury, różańce i inne przedmioty związane z życiem religijnym to ważny dział naszej księgarni.

Księżom, parafiom, ruchom religijnym dajemy obfitą możliwość zaopatrzenia się w szaty, księgi liturgiczne i pomoce duszpasterskie.

Z naszej oferty korzystają duchowni i świeccy.

Katechetom i uczniom polecamy podręczniki katechetyczne i zeszyty ćwiczeń oraz pomoce dydaktyczne przydatne w nauczaniu religii. Jesteśmy głównym miejscem dystrybucji katechizmów obowiązujących na terenie Diecezji Radomskiej. Oferujemy najkorzystniejsze warunki zakupu katechizmów i ćwiczeniówek do katechezy. Proponujemy promocyjną sprzedaż wybranych artykułów.

Księgarnia św. Kazimierza stała się rozpoznawalnym punktem na mapie miasta i diecezji. Naszym dobrem i reklamą są zadowoleni klienci.

Dziękujemy za okazywane zaufanie i korzystanie z naszych usług. Nieustannie podnosimy jakość, by sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów.

Zakupów można dokonywać osobiście, jak i również składając zamówienia telefoniczne, drogą elektroniczną lub listownie. Staramy się o umożliwienie sprzedaży internetowej i płatności elektronicznych.

Zapraszamy do zakupów w Księgarni Św. Kazimierza.

Kontakt:

• Księgarnia św. Kazimierza w Radomiu