• To wydarzenie minęło.

Dożynki Diecezjalne 2024 oraz Dziękczynienie za dar Koronacji Obrazu Matki Bożej Bolesnej w 17. rocznicę

8 września, niedziela | 11:00 - 17:00

W niedzielę dnia 8 września 2024 r. w Sanktuarium Matki Bolesnej Królowej Polski w Kałkowie-Godowie odbędą się Dożynki Diecezjalne oraz Dziękczynienie za dar Koronacji Obrazu Matki Bożej w XVII rocznicę.

Dziękczynienie rozpocznie o godz. 11.00 korowód dożynkowy, który przejdzie po ulicach Kałkowa-Godowa.

Uroczystej Mszy św. o godz. 12.00 przewodniczyć będzie Pasterz Diecezji Radomskiej – Biskup Marek Solarczyk.

Po Mszy św. przemarsz na boisko i tam piknik dożynkowy: występy zespołów ludowych i zabawy dla dzieci i dorosłych.

Zapraszamy serdecznie do udziału wszystkich Kapłanów z wiernymi i delegacje z wieńcami dożynkowymi.

Ks. Zbigniew Stanios
Kustosz Sanktuarium