• To wydarzenie minęło.

Koncert na rzecz klasztoru oo. bernardynów

14 lipca, niedziela | 19:30 - 21:00

Światowej sławy śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska i Robert Grudzień, wirtuoz organów, muzyk, kompozytor i dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej Radom-Orońsko-Warszawa, wystąpią z koncertem na rzecz klasztoru bernardynów w Radomiu.

Koncert odbędzie się w niedzielę, 14 lipca 2024 roku w kościele pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Radomiu. Początek o godz. 19.30. Wstęp wolny.

– 14 lipca zapraszamy na koncert światowej sławy śpiewaczki operowej Alicji Węgorzewskiej i Roberta Grudnia. To będzie wspaniała uczta duchowa, ale też akcja na rzecz naszego klasztoru. Robert Grudzień jest naszym przyjacielem. Zorganizował koncert, aby wesprzeć dzieła prowadzone przy naszym klasztorze. Dostaliśmy z Polskiego Ładu dotację na rzecz odnowienia wnętrza świątyni. Dotacja wymaga wkładu własnego. Koncert będzie akcją na rzecz naszego klasztoru. Cieszymy się, że pan Robert podjął taką inicjatywę. Zapraszamy miłośników śpiewu. Warto wziąć udział w koncercie – zachęca o. Juniper Ostrowski OFM, gwardian klasztoru.

Data:
14 lipca, niedziela