• This event has passed.

Krajowe Forum Zelatorów Żywego Różańca

20 kwietnia | 10:00 - 14:30

Serdecznie zapraszam na Krajowe  Forum  Zelatorów Diecezjalnych Żywego Różańca, które odbędzie się 20 kwietnia 2024 r. na Jasnej Górze w Bastionie św. Barbary w godzinach od 10.00 do 14.30. Forum zakończy się Mszą św. o godz. 13.30 w kaplicy Matki Bożej – transmitowaną przez TV Trwam i Jasną Górę.

Pięknie by było, gdyby wzięli w nim udział najbardziej zaangażowani w parafii Zelatorzy. Nie organizujemy wspólnego wyjazdu z diecezji, ale tych, którzy chcieliby i mogli pojechać indywidualnie (czy w kilka osób) swoim samochodem prosiłbym o zgłoszenie do mnie do 10 kwietnia.

Ks. Szymon Mucha
Moderator Stowarzyszenia Żywego Różańca
Diecezji Radomskiej

Hasło: „Uczynić Różaniec modlitwą wszystkich” (bł. Paulina Jaricot)