« Wszystkie Wydarzenia

Msza św. w intencji uczestników XIX. Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę

6 lipca | 17:00 - 18:30

Każdego roku w drugą sobotę lipca w Częstochowie spotykają się pielgrzymi rowerowi z całej Polski w ramach Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę. Z terenu diecezji radomskiej tradycyjnie wyrusza kilka grup pielgrzymów rowerowych, które na Jasnej Górze dołączają do pielgrzymów przybyłych na ten dzień z całej Polski.

Wzorem lat ubiegłych w pierwszą sobotę lipca (6.07.2024) o godz. 17.00 w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Starej Błotnicy sprawowana będzie Eucharystia w intencji uczestników reprezentujących diecezję radomską podczas Ogólnopolskiej Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę.

Prosić będziemy o nasze bezpieczne i bogate w owoce duchowe pielgrzymowanie do Jej Tronu na Jasnej Górze, oraz polecimy w modlitwie wszystkich kapłanów  i osoby świeckie organizujące w swoich środowiskach, pielgrzymki rowerowe z terenu całej naszej diecezji.

Pielgrzymów, którzy nie będą mogli uczestniczyć w tej wspólnotowej modlitwie prosimy o łączność duchową.

Wyjazd z Radomia rowerami do Błotnicy o godz. 14.00 spod kościoła MB Częstochowskiej (ul. Wernera w Radomiu).

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Zapisy na pielgrzymkę rowerową:

Pojedź, jeśli chcesz! Zapisy na Rowerową Pielgrzymkę na Jasną Górę

Data: