Radom: Modlitwa mężczyzn

3 listopada, niedziela | 15:00 - 17:00

Rycerze Kolumba w Radomiu kierują apel do wszystkich mężczyzn.

Świadomi wszelkich zagrożeń i ataków na rodzinę, Kościół i wartości patriotyczne, doświadczeni wojnami i klęskami żywiołowymi, wzywamy i zapraszamy wszystkich mężczyzn aby stanęli w „wyłomie”, w obronie tych wartości. Przekonani, że Bóg nieustannie zło zwycięża dobrem, otwórzmy nasze serca i umysły na Zbawiciela, Który nas poprowadzi i doda sił.

Modlitwy mężczyzn odbywają się w każdą I Niedzielę miesiąca w kolejnych kościołach Radomia.

Zapraszamy wszystkich mężczyzn w niedzielę 3 listopada br. do „Męskiego różańca” w Radomiu. Modlitwa rozpocznie się w kościele pw. św. Brata Alberta na Osiedlu Prędocinek Mszą św. o godz. 15.00, wysłuchamy konferencji, po której wyjdziemy procesyjnie na ulice, aby odmówić modlitwę różańcową i zawierzyć się Matce Bożej.

Zapraszają Rycerze Kolumba
i ks. Marek Janas – Proboszcz Parafii św. Brata Alberta w Radomiu