• To wydarzenie minęło.

Spotkanie ze “Świętą od Róży”

22 czerwca, sobota | 18:00 - 21:00

Święta od Róży! Od grudnia ubiegłego roku wysłuchujesz próśb niesionych do Ciebie, w parafialnym kościele w Nieświniu.

Z czytanych każdego 22-go dnia miesiąca modlitw widać, że w obecnym czasie, w sercach wielu ludzi, szczególnie tych skutych lodem, dzięki św. Ricie zakwitają róże i budzi się nadzieja na lepsze, uświęcone życie. Rita miała wiele do przekazania kobietom każdych czasów, żyjącym w różnych krajach świata. Będąc osobą, która wypełniała w życiu przesłanie przebaczenia, stanowi zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, niezwykle czytelny wzorzec do naśladowania.

Rita to święta na nasze czasy, gdy wiele osób jest poranionych w życiu małżeńskim i rodzinnym, gdy chorzy, czy osamotnieni ludzie znikąd nie mają pomocy, gdy świat pełen egoizmu jednych wali się innym na głowę. Wtedy warto wezwać na pomoc stygmatyczkę z Cascii.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z ukochaną św. Ritą 22 czerwca, godz. 18.00, kościół w Nieświniu.

Data:
22 czerwca, sobota