Weekendowe warsztaty: „Komunikacji można się nauczyć”.

22 listopada, piątek - 24 listopada, niedziela

Parafia św. Jadwigi Królowej w Radomiu organizuje w dniach od 22 do 24 listopada 2024 roku weekendowe warsztaty zatytułowane „Komunikacji można się nauczyć”. Odbędą się one w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu.

Warsztaty poprowadzi brat Piotr Kwiatek OFMCap – doktor psychologii, kapłan i zakonnik Krakowskiej Prowincji Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów. Ukończył trzyletni program terapii Gestalt w Filadelfii (USA). Ponadto odbył szkolenie w Instytucie Alberta Ellisa z Racjonalno-Emotywnej Terapii Behawioralnej (REBT), w Nowym Jorku. Jest autorem książek z serii psychologia pozytywna i wiara, m.in.: „Ucieszyć się życiem. Cztery okna wdzięczności”; „W świetle cienia. Trudności w drodze do szczęścia”; „Sztuka życia bez narzekania” oraz „Psalmoterapia”. Warsztaty te mają na celu zgłębianie zasad efektywnej komunikacji opartej na słuchaniu, otwartości i wzajemnym szacunku. Są one skierowane do wszystkich, którzy chcą skuteczniej komunikować się w swoim życiu osobistym i zawodowym. Formularz do zapisów na warsztaty znajduję się na stronie internetowej Parafii św. Jadwigi Królowej w Radomiu – https://www.swjadwiga.radom.pl/informacje-parafialne/aktualnosci/538-weekendowe-warsztaty-komunikacji-mozna-sie-nauczyc.

Więcej informacji można także uzyskać pod nr telefonu 602 355 457. Zachęcamy Czcigodnych Księży do zaproponowania swoimi parafianom także takiej formy formacji i pomocy w przeżywaniu wiary. Dołączamy także plakat promujący to wydarzenie, do wykorzystania wg własnego uznania, na stronie internetowej, parafialnym Facebooku czy w gablocie parafialnej.

Ks. Paweł Gogacz

Wspólnota 30+