Misterium Męki Pańskiej w Kałkowie Godowie

1520

Serdecznie zapraszam do Sanktuarium Bolesnej Królowej Polski Pani Ziemi Świętokrzyskiej, do Kałkowa Godowa, na teatralne rekolekcje zamyślenia nad aktem miłości Bożej do końca, którą przeżywamy w tajemnicy męki i śmierci Jezusa Chrystusa.

Radość jest tym większa, że aktorzy należą do wspólnoty parafialnej w Kałkowie-Godowie, gdzie od wielu lat dają piękne świadectwo żywej wiary i miłości do Boga i Kościoła. Dzielimy się radością, że wystawiane przez lata Misterium Męki Pańskiej w Sanktuarium Bolesnej Królowej Polski Matki Ziemi Świętokrzyskiej jest darem ich bezinteresownego zaangażowania, ofiarowania swojego czasu, talentu i siły.

Misterium będzie wystawiane od drugiej soboty Wielkiego Postu (16 marca 2019 r.) do soboty przed Niedzielą Palmową (13 kwietnia 2019 r.) włącznie, o godzinie 15.30. i dodatkowo o godz. 18.00.

Z uwagi na duże zainteresowanie przedstawieniem uprzejmie prosimy o wcześniejsze rezerwowanie swego uczestnictwa w informacji Sanktuarium (tel. +48 41 272 18 88).

Osoby pragnące zatrzymać się w naszym Sanktuarium na noc prosimy o rezerwację telefoniczną miejsca w Domu Pielgrzyma (kom. +48 660 158 239).

Ks. Zbigniew Stanios
i Aktorzy Teatru Dramatycznego im. Ks. Inf. Czesława Wali.