Zapraszamy na Oazy Modlitwy Ruchu Światło-Życie Diecezji Radomskiej

Ruch Światło-Życie. Foto: ks. S. Piekielnik / www.diecezja.radom.pl

Oazy Modlitwy to weekendowe rekolekcje dla dzieci i młodzieży. Są sprawdzoną i popularną formą poznania naszej wspólnoty poprzez zabawę, integrację z rówieśnikami i modlitwę.

Rekolekcje prowadzone są w Ośrodku Oazowym „Betania” przy parafii św. Barbary w Pionkach oraz w Dąbrówce k/Aleksandrowa (jeśli będzie większa liczba chętnych).

TERMINY:

• 27-29 września 2024 r. – Oaza Modlitwy ONŻ (uczestnicy po I st Oazy Nowego Życia)
  • 4-6 października 2024 r. – Oaza Modlitwy ODB (klasy: 4, 5, 6)
  • 11-13 października 2024 r. – Oaza Modlitwy OND (klasy: 7, 8)
  • 18-20 października 2024 r. – Oaza Modlitwy ONŻ (uczestnicy po I st Oazy Nowego Życia)

Oaza Modlitwy rozpoczyna się w piątek o godz. 18:00, a kończy w niedzielę o godz. 11:30.

Koszt oazy – 100 zł.

Zapisy na Oazy Modlitwy ODB i OND z zaliczką 30 zł od 18 września w Ośrodku Ruchu Światło-Życie, ul. Malczewskiego 1, budynek kurii (środa i czwartek od 10 do 16).

Moderatorzy Diecezjalni

Ks. Paweł Krasiński