Zaproszenie na II. Seminaryjny Dzień Młodych

Zapraszamy młodzież klas ósmych, szkół średnich i studentów do udziału w Seminaryjnym Dniu Młodych, w sobotę, 3 czerwca, w godzinach od 10:30 do 21:00.

W programie między innymi: konferencja, modlitwa, wspólna Eucharystia, integracja, grill i uwielbienie. Zapraszamy szczególnie ministrantów, członków wspólnot i grup młodzieżowych.

• Plan:
      • 10:30 – Msza Święta – Bp Marek Solarczyk
      • 12:00 – Forum o powołaniu
      • 13:30 – Spacer po Seminarium
      • 14:30 – Obiad (zupa)
      • 15:15 – Konferencja – ks. Krzysztof Kołtunowicz
      • 17:00 – Grill
      • 18:00 – Wieczór pogodny
      • 19:30 – Uwielbienie
      • 21:00 – Apel Jasnogórski

Uprzejmie prosimy o skorzystanie z formularza zgłoszeniowego, w którym wpisujemy tytuł parafii i orientacyjną liczbę osób, które wezmą udział w tym wydarzeniu. Formularz będzie aktywny do soboty 27 maja. Wcześniejsza rejestracja pomoże nam w organizacji spotkania. Raz jeszcze zapraszamy.

Link do zgłoszenia: https://forms.gle/M3dwTcMebmbKPTW57

Dzień Młodych został przygotowany przez alumnów i młodzież z Ruchu Światło-Życie, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, Duszpasterstwa Ministrantów, Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego „Zawisza” FSE i Duszpasterstwa Akademickiego.

Ks. Marek Adamczyk
Rektor Wyższego Seminarium Duchownego