• This event has passed.

Projekcja filmu „Tylko powiedz każdemu”

10 kwietnia | 12:00 - 22:00

Resursa Obywatelska w Radomiu zaprasza 10 kwietnia 2024 roku na projekcje filmu „Tylko powiedz każdemu”. Seanse odbędą się o godz. 12.00 i 18.00.

Dobry ksiądz? W mediach? W filmie? W kinie? Brzmi to jak artystyczna prowokacja… Jej autorką jest debiutująca reżyserka Aneta Barcik. To barwna i hipnotyzująca postać, która jednocześnie jest narratorką obrazu. Przez rok towarzyszyła z kamerą ks. Robertowi i jego parafianom: małomiasteczkowej wspólnocie bogatej w rodziny, żyjącej pełnią życia, zaangażowanej w inicjatywy lokalne, wspierającej się wzajemnie, modlącej się i starającej żyć blisko Boga. Tylko powiedz każdemu to film „ku pokrzepieniu serc”, pełen nadziei, optymizmu i tęsknoty za tym, co proste i dobre. (na podstawie opisu dystrybutora)

Czas trwania: 75 min.

Słodki poczęstunek zapewnia radomska piekarnia Fogiel&Fogiel.

Wstęp płatny – 15 zł

Justyna Dąbrowska
Instruktor ds. projektów kulturalnych

Date:
Time:
Event Category:

Ośrodek Kultury i Sztuki “Resursa Obywatelska”
ul. Malczewskiego 16
Radom, mazowieckie 26-600