Kurs pastoralno-liturgiczny dla fotografów i kamerzystów. Edycja 2023

Foto: ks. S. Piekielnik / www.diecezja.radom.pl

Zapraszamy na tegoroczną edycję „Kursu pastoralno-liturgicznego dla fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego”. Szkolenie odbędzie się w sobotę, 18 marca 2023 r. w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu.

Kurs pastoralno-liturgiczny
dla fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego

Kuria Diecezji Radomskiej zaprasza na Kurs pastoralno-liturgiczny dla fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które pragną dokumentować celebracje liturgiczne.

Kurs odbędzie się w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu (ul. Młyńska 23/25) w sobotę, 18 marca 2023 r. od 10.00 do 14.00.

• Rejestracja – za pomocą formularza zgłoszeniowego (do pobrania plik DOC – poniżej):
    • Zgłoszenia przyjmujemy tylko w wersji elektronicznej na adres:
    • Termin nadsyłania zgłoszeń: do 13 marca 2023 roku.
    • W formularzu należy podać podstawowe dane osobowe (potrzebne do wystawienia zaświadczenia i przygotowania identyfikatora) oraz podpisać zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych.
    • Do zgłoszenia prosimy dołączyć zdjęcie formatu legitymacyjnego (zalecamy plik graficzny: 413×531 pikseli przy 300dpi) opisane imieniem i nazwiskiem.
  • Więcej informacji:

Obowiązujące przepisy liturgiczne wymagają ukończenia takiego kursu przez osoby (fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego), które pragną dokumentować celebracje liturgiczne.

W kursie mogą brać udział osoby również spoza Diecezji Radomskiej.

Dokumenty potwierdzające ukończenie kursu są ważne bezterminowo i można się nimi posługiwać także poza granicami Diecezji Radomskiej.

Koszt kursu wynosi 300 zł od uczestnika (płatne w dniu kursu, tylko gotówką).

MAPA DOJAZDU: