Modlitwa w intencji beatyfikacji Sługi Bożego Biskupa Piotra Gołębiowskiego

Sługa Boży Bp Piotr Gołębiowski. Kościół w Jedlińsku. Foto: ks. S. Piekielnik / www.diecezja.radom.pl

Dziś (2.11) przypada 41. rocznica śmierci Sługi Bożego Biskupa Piotra Gołębiowskiego. Do wspólnej modlitwy o wyniesienie na ołtarze Biskupa Gołębiowskiego zaprasza bp Marek Solarczyk.

Czcigodni Księża
Drodzy Bracia i Siostry

W dniu 2 listopada 2021 roku przypada 41. rocznica śmierci Sługi Bożego Księdza Biskupa Piotra Gołębiowskiego, który ofiarne życie na ziemi zakończył podczas sprawowania Najświętszej Ofiary.

Zapraszam Czcigodnych Księży, Osoby Życia Konsekrowanego oraz Was, Drodzy Bracia i Siostry na wspólną modlitwę w intencji beatyfikacji Sługi Bożego Księdza Biskupa Piotra Gołębiowskiego.

W sobotę, 6 listopada 2021 roku, o godzinie 11.00, w kościele parafialnym w Jedlińsku, będzie koncelebrowana Msza Święta w intencji beatyfikacji Sługi Bożego Księdza Biskupa Piotra Gołębiowskiego.

Po Mszy świętej odbędzie się otwarcie Izby Pamięci Ziemi Jedlińskiej oraz Sali Muzealnej dedykowanej Biskupowi Piotrowi Gołębiowskiemu.

Serdecznie zapraszam na tę wspólną modlitwę. Proszę także o dalszą gorącą modlitwę w intencji beatyfikacji Sługi Bożego Księdza Biskupa Piotra Gołębiowskiego.

† Marek Solarczyk
Biskup Radomski