Myśliwska pomoc dla radomskich szpitali

Ks. kan. Adam Łukiewicz. Foto: ks. S. Piekielnik / www.diecezja.radom.pl

– Taka jest nasza wartość, na ile pomożemy drugiemu człowiekowi – mówi ks. Adam Łukiewicz i apeluje do braci myśliwskiej o wsparcie radomskich szpitali.

– W mediach społecznościowych na każdym kroku znaleźć można apele o wsparcie szpitali. „Brakuje wszystkiego”, „Boimy się o siebie, o naszych najbliższych”, „Przyjmiemy każde wsparcie, a już teraz za wszystko dziękujemy”. W ten sposób apelują cisi bohaterowie, pracownicy służby zdrowia. I trzeba ich wesprzeć. Módlmy się, ale też działajmy! – mówi ks. kan. Adam Łukiewicz, myśliwy i kapelan radomskich myśliwych, proboszcz parafii w Odrzywole.

Uruchomione zostało specjalne konto, na które wpłacać można dobrowolne datki. Pieniądze można wpłacać na konto:

Bank spółdzielczy w Przysusze – oddział w Odrzywole.
Numer konta: 49 9145 1024 5005 3484 2000 0003
Z dopiskiem: „Pomoc dla szpitali w związku z epidemią koronawirusa”.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie szpitali regionu radomskiego.

– Za te datki zostaną kupione niezbędne środki ochrony biologicznej: maseczki, kombinezony ochronne, przyłbice czy ozonatory. Pamiętajmy: taka jest nasza wartość, na ile pomożemy drugiemu człowiekowi. Zjednoczmy się w tym trudnym czasie! – zachęca ks. Łukiewicz.