Oazy Modlitwy i Szkoły Animatora

Dzień Wspólnoty. Oazy wakacyjne. Foto: ks. S. Piekielnik / www.diecezja.radom.pl

Wraz z początkiem roku szkolnego rusza formacja w Ruchu Światło-Życie.

Młodzież klas 7 i 8 szkoły podstawowej zapraszamy na Oazę Modlitwy do Pionek oraz Dąbrówki 5-7 października.

Dzieci z klas 4, 5 i 6 szkoły podstawowej zapraszamy na Oazę Modlitwy, która odbędzie się w dniach 19-21 października w Pionkach i w Dąbrówce.

Weekendowe rekolekcje dla dzieci i młodzieży są sprawdzoną i popularną formą poznania naszej wspólnoty poprzez zabawę, integrację z rówieśnikami i modlitwę.

Oaza Modlitwy rozpoczyna się w piątek o godz. 18.00, a kończy w niedzielę o godz. 12.00. Koszt oazy – 40 zł. Zapisy z zaliczką od 19 września w Ośrodku Ruchu Światło-Życie, ul. Malczewskiego 1 w budynku kurii (środa i czwartek od 10 do 16). Serdecznie zapraszamy!

W dniach 21-23 listopada, w Pionkach, odbędzie się II Szkoła Animatora Diecezjalnego. Inicjatywa skierowana jest do młodzieży po II st. ONŻ, która już prowadzi, albo będzie prowadziła spotkania w parafii.

Księży Moderatorów prosimy o zgłaszanie potencjalnych kandydatów do 10 września, droga mailową moderatorzy.oaza.radom@gmail.com .

Moderatorzy Diecezjalni
ks. Krzysztof Dukielski