Pomagamy w zakupie respiratorów dla szpitali w Opocznie i Radomiu

1992
Ks. Robert Kowalski i ks. Damian Drabikowski, dyrektorzy Caritas Diecezji Radomskiej

W sobotę (28 marca) dla Szpitala w Opocznie, a w niedzielę (29 marca) dla Radomskiego Szpitala Specjalistycznego będą zbierane pieniądze na respiratory. Do zbiórki można się dołączyć poprzez stronę https://www.zanurzeniwmilosci.pl/.

– To będzie jednodobowa zbiórka ogólnopolska na respirator dla Szpitala Powiatowego w Opocznie w dniu 28 marca. Następnego dnia, w niedzielę, 29 marca, będziemy zbierać fundusze na respirator dla Radomskiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Tochtermana. Bardzo prosimy o włączenie się w tę zbiórkę – apelują ks. Robert Kowalski i ks. Damian Drabikowski, dyrektorzy Caritas Diecezji Radomskiej.

Na stronie https://www.zanurzeniwmilosci.pl/ można w jednym kliknięciem zadeklarować wysokość darowizny i dokonać szybkiej płatności.

– Pieniądze zostaną przekazane w ramach współpracy ze szpitalami w formie umów. Chcemy, żeby bezpośredniego zakupu dokonał sam szpital, żeby sprzęt pozostał po epidemii w gestii szpitala. To sprzęt, który będzie ratował życie. – mówi ks. Robert Kowalski na antenie Radia Plus Radom.

Akcje wspierają Biskupi Radomscy, Prezydenci Radomia, Starostwo Opoczyńskie, i wielu Przyjaciół Caritas Diecezji Radomskiej.


Pomagamy Szpitalowi Powiatowemu w Opocznie:

 

Biskup Piotr Turzyński, Biskup Pomocniczy Diecezji Radomskiej

 

Jerzy Zawodnik, Zastępca Prezydent Radomia

 

Ks. Robert Kowalski i Ks. Damian Drabikowski, dyrektorzy Caritas Diecezji Radomskiej

 

Caritas Diecezji Radomskiej nadal prowadzi zbiórkę na urządzenia do dezynfekcji karetek.