Zaproszenie na rekolekcje kapłańskie w „Emaus”

Formacja kapłańska i zakonna. Foto: ks. S. Piekielnik

Serdecznie zapraszamy Czcigodnych Księży na rekolekcje kapłańskie do Ośrodka Edukacyjno-Charytatywnego EMAUS w Turnie k/Białobrzegów.

Rekolekcje odbędą się w dniach od 4 do 6 listopada br. Początek rekolekcji w poniedziałek o godzinie 10.00 a zakończenie w środę obiadem.

Rekolekcje poprowadzi Bp Andrzej Kaleta, biskup pomocniczy diecezji kieleckiej. Rekolekcjonista pochodzi z parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Busku-Zdroju i jest doktorem nauk humanistycznych. Był diecezjalnym ojcem duchownym kapłanów i wikariuszem biskupim do spraw stałej formacji prezbiterów. Obecnie prowadzi wykłady z misjologii w Wyższym Seminarium Duchownym w Kielcach. Został mianowany biskupem pomocniczym diecezji kieleckiej i biskupem tytularnym Massita w dniu 8 listopada 2017 roku.

Zgłoszenia na rekolekcje:

• telefonicznie (w godzinach od 9.00 do 16.00):
    • +48 48 613 24 44,
    • +48 695 773 916,

Prosimy Księży o zabranie ze sobą na rekolekcje alby i stuły.