Zapraszamy do udziału XVIII. „Staropolskim Kolędowaniu”

17. Staropolskie Kolędowanie - Radom 2018. Foto: ks. S. Piekielnik

Ośrodek Kultury i Sztuki „RESURSA OBYWATELSKA” w Radomiu oraz Komisja ds. Muzyki i Śpiewu Kościelnego Diecezji Radomskiej w Radomiu organizują pod patronatem Księdza Biskupa Henryka Tomasika i Prezydenta Miasta Radomia Radosława Witkowskiego, XVIII. Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek „STAROPOLSKIE KOLĘDOWANIE” Radom 2019, którego finał odbędzie się 28 grudnia br. w Ośrodka Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” w Radomiu, ul. Malczewskiego 16.

Eliminacje do finału dla uczestników z diecezji: radomskiej, kieleckiej, sandomierskiej, archidiecezji warszawskiej, archidiecezji łódzkiej oraz archidiecezji lubelskiej, odbędą się w miesiącu grudniu br. w ośmiu rejonach:

• Kozienice – 28 listopada godz. 10.00 w Centrum Kulturalno-Artystycznym, ul. Warszawska 29
  • Białobrzegi 9 grudnia godz. 10.00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury, ul. Kościelna 31
  • Opoczno – 11 grudnia godz. 10.00 w Miejskim Domu Kultury, ul. Biernackiego 4
  • Pionki – 12 grudnia godz. 10.00 w Miejskim Ośrodku Kultury, ul. Radomska 1
  • Lipsko – 13 grudnia godz. 10.00 w Lipskiem Centrum Kultury, ul. Rynek 2
  • Skaryszew – 16 grudnia godz. 10.00 w Publicznej Szkole Podstawowej, ul. Wojska Polskiego 5
  • Drzewica18 grudnia godz. 10.00 w Regionalnym Centrum Kultury, ul. Stawowa 27
  • Radom20 grudnia godz. 10.00 w Ośrodku Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska”, ul. Malczewskiego 16

Istnieje możliwość dowolnego wyboru miejsca uczestniczenia w eliminacjach.

Finał XVIII. Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek „STAROPOLSKIE KOLĘDOWANIE” RADOM 2019: odbędzie się w sobotę, 28 grudnia 2019 r. w Ośrodku Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” w Radomiu, ul. Malczewskiego 16.

W programie:

• przesłuchania finałowe od godz. 9.00
  • KONCERT GALOWY o godz. 17.00

Gość Koncertu Galowego „Chór Duchowieństwa Diecezji Warszawsko-Bielskiej”

>>Regulamin Festiwalu (DOC)<<

Serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie.

Ks. Dariusz Sałek