Zaproszenie na XVI. Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek „STAROPOLSKIE KOLĘDOWANIE” Radom 2017

Ośrodek Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” w Radomiu, Komisja ds. Muzyki i Śpiewu Kościelnego Diecezji Radomskiej w Radomiu organizują pod patronatem Biskupa Radomskiego Henryka Tomasika i Prezydenta Miasta Radomia Radosława Witkowskiego XVI. Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek „STAROPOLSKIE KOLĘDOWANIE” Radom 2017, którego finał odbędzie się 28 grudnia br. w Ośrodka Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” Radomiu, ul. Malczewskiego 16.

Eliminacje do finału dla uczestników z Diecezji Radomskiej, Diecezji Kieleckiej, Diecezji Sandomierskiej, Archidiecezji Warszawskiej, Archidiecezji Łódzkiej oraz Archidiecezji Lubelskiej odbędą się w grudniu 2017 r. w ośmiu rejonach:

Kozienice – 7 grudnia godz. 9.00 – Centrum Kulturalno-Artystyczne, ul. Warszawska 29

Białobrzegi11 grudnia br. godz. 10.00 – Miejsko-Gminny Ośrodek, Kultury ul. Kościelna 31

Pionki12 grudnia br. godz. 10.00Miejski Ośrodek Kultury, ul. Radomska 1

Opoczno13 grudnia br. godz. 10.00Miejski Dom Kultury, ul. Biernackiego 4

Skaryszew14 grudnia godz. 10.00Publiczna Szkoła Podstawowa, ul. Wojska Polskiego 5

Drzewica15 grudnia br. godz. 10.00Regionalne Centrum Kultury, ul. Stawowa 27

Lipsko16 grudnia br. godz. 10.00Lipskie Centrum Kultury, ul. Rynek 2

Radom18 grudnia br. od godz. 10.00 Ośrodek Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” ul. Malczewskiego 16

Istnieje możliwość dowolnego wyboru miejsca uczestniczenia w eliminacjach.

Finał XVI Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek „STAROPOLSKIE KOLĘDOWANIE” RADOM 2017 odbędzie się w czwartek, 28 grudnia 2017 r. w Ośrodku Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” Radom ul. Malczewskiego 16.

• od godz. 9.00 – przesłuchania finałowe.
  • godz. 17.00 – ogłoszenie wyników, wręczenie nagród i KONCERT GALOWY.

Gość Koncertu Galowego Folk Kapela „GÓRALSKA HORA”.

Dokładne informacje na stronach internetowych www.resursa.radom.pl oraz na stronie www.diecezja.radom.pl.

Serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie.

Ks. Dariusz Sałek

Do pobrania: