Zaproszenie na Apel Młodych 2023

Po trzyletniej przerwie związanej z pandemią, pragniemy powrócić do szczególnego wydarzenia dla młodzieży w naszej diecezji jakim jest APEL MŁODYCH.

Tegoroczne spotkanie tradycyjnie w centrum Radomia na ul. Żeromskiego odbędzie się w sobotę 30 września, o godz. 18.00.

Konferencję wygłosi ks. Sebastian Kosecki – duszpasterz młodzieży w archidiecezji częstochowskiej, a swoim świadectwem w trakcie koncertu podzieli się ks. Jakub Bartczak. Tradycyjnie nasze spotkanie zakończymy adoracją Najświętszego Sakramentu.

Serdecznie zapraszamy Czcigodnych Księży wraz z młodzieżą na to spotkanie. Prosimy kapłanów o zabranie fioletowej stuły i posługę sakramentem pokuty w alei bp. Jana Chrapka.

Po przyjeździe na miejsce prosimy o zgłoszenie grupy w namiocie-recepcji i odebranie przygotowanych pamiątek.

Parking dla autokarów zgodnie z ustaleniami z MZDiK w Radomiu ma być na ul. Mickiewicza od skrzyżowania z ul. Sienkiewicza do Galerii Rosa.

Ks. Mariusz Chamerski
Ks. Adrian Jakubiak