Zaproszenie na Misterium Męki Pańskiej w Kałkowie Godowie

– Serdecznie  zapraszam do Sanktuarium Bolesnej Królowej Polski Pani Ziemi Świętokrzyskiej, do Kałkowa-Godowa, na teatralne rekolekcje zamyślenia nad aktem miłości Bożej do końca, którą przeżywamy w tajemnicy męki i śmierci Jezusa Chrystusa. – mówi ks. Zbigniew Stanios, kustosz sanktuarium.

Misterium będzie wystawiane od soboty Wielkiego Postu 04.03.2023 roku do soboty przed Niedzielą Palmową 01.04.2023 włącznie,  o godzinie 15.30 i dodatkowo 18.00.

– Radość jest tym większa, że aktorzy należą do wspólnoty parafialnej w Kałkowie-Godowie, gdzie od 50 lat dają piękne świadectwo żywej wiary i miłości do Boga i Kościoła. Dzielimy się radością, że wystawiane przez lata Misterium Męki Pańskiej w Sanktuarium Bolesnej Królowej Polski Matki Ziemi Świętokrzyskiej jest darem ich bezinteresownego zaangażowania, ofiarowania swojego czasu, talentu i siły. – dodaje ks. Stanios.

Organizatorzy proszą o wcześniejsze rezerwowanie swego uczestnictwa dzwoniąc do informacji Sanktuarium – tel. +48 510 111 040.

Osoby pragnące zatrzymać się w Sanktuarium na noc prosimy o rezerwację telefoniczną miejsca w Domu Pielgrzyma – tel. +48 660 158 239.