Zmarł ks. Jacek Panek

Pogrzeb kapłana. Foto: ks. S. Piekielnik / www.diecezja.radom.pl

W niedzielę, 27 lutego 2022 r., zmarł ks. Jacek Panek, mieszkaniec Domu Księży Emerytów.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek, 1 marca 2022 r., o godz. 11.30, w parafii Chrystusa Kapłana w Radomiu (przy Seminarium Duchownym). Po Mszy św. pochowanie ciała na cmentarzu przy ul. Warszawskiej.

Ks. Jacek Panek urodził się 10 lipca 1957 r. w Radomiu. Święcenia kapłańskie przyjął 19 maja 1984 roku w Radomiu. Po święceniach pracował jako wikariusz w parafiach: Sienno, Wysokie Koło, Cerekiew, Kozienice – Świętej Rodziny. Ze względu na stan zdrowia został skierowany do Domu Księży Emerytów w Radomiu.

+ Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie… +

Przypominamy, że wszyscy kapłani diecezjalni zobowiązani są do sprawowania jednej Mszy Świętej za każdego zmarłego biskupa i prezbitera diecezji radomskiej (zob. Dokumenty II Synodu Diecezji Radomskiej, nr 480).