Aplikacja Pieszej Pielgrzymki Diecezji Radomskiej dostępna!

– Aplikacja Pieszej Pielgrzymki Diecezji Radomskiej pozytywnie przeszła weryfikację w „Sklep Play” oraz „App Store”. Oznacza to, że jest już gotowa do pobrania. – mówi ks. Krzysztof Bochniak, dyrektor radomskiej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę.

To pomoc zarówno dla pielgrzymów zdążających na Jasną Górę, jak również dla pielgrzymów duchowych. Zawiera informacje o poszczególnych grupach i trasy którymi idą, a także materiały formacyjne: Liturgię Słowa na każdy dzień pielgrzymowania, konferencje, rozważania różańcowe do Drogi Krzyżowej, a także modlitwy. Umieszczono również regulamin pielgrzymki oraz dostęp do pielgrzymkowych mediów.

– Część materiałów nie jest jeszcze dostępna. Trwają pracę nad sukcesywnym uzupełnieniem aplikacji. Informujemy również, że opisy i trasy poszczególnych Grup są tworzone przez ich Organizatorów i będą przez nich systematycznie uzupełniane. – dodaje ks. Bochniak i zachęca do instalowania aplikacji.

Aplikacja jest dostępna za darmo zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS.

Można ją również pobrać za pomocą kodu QR w dolnej części plakatu.

Piesza Pielgrzymki Diecezji Radomskiej wyruszy w tym roku już po raz 45. Uroczyste rozpoczęcie 6 sierpnia. Zapisy w parafiach.

Więcej o tegorocznej pielgrzymce: https://diecezja.radom.pl/category/ppdr/45ppdr/