Błogosławieństwo przed maturą

– Kochani Maturzyści, choć przyszło Wam przygotowywać się do jednego z najważniejszych egzaminów w tak trudnym czasie, to chcemy przypomnieć, że Pan Bóg nieustannie z Wami jest! Tym samym zapraszamy na przyjęcie błogosławieństwa! Bożego błogosławieństwa nigdy dość! – mówią księża z Duszpasterstwa Akademickiego w Radomiu.

Radomscy duszpasterze akademiccy zapraszają maturzystów, by przyszli po indywidualne błogosławieństwo.

– Od dziś, 23 kwietnia, aż do Twojego egzaminu maturalnego, kiedykolwiek by on nie był, możesz przyjść do nas, do Duszpasterstwa Akademickiego (przy ul. Górnicza 2; przy kościele pw. św. Jadwigi w Radomiu), o jakiejkolwiek porze, i poprosić duszpasterzy o indywidualne błogosławieństwo – zachęcają duszpasterze, ks. Mariusz Wilk i ks. Arkadiusz Bernat.

Błogosławieństwo będzie udzielane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa dotyczących ochrony przed koronawirusem. Stąd też prośba o wcześniejszy telefon; oto numery: +48 692 430 795 i +48 508 340 761.