Bp Piotr Turzyński: Proszę o modlitwę w intencji chorych księży

Bp Piotr Turzyński. Foto: ks. S. Piekielnik / www.diecezja.radom.pl

Biskup Piotr Turzyński prosi o modlitwę w intencji ks. Edwarda Poniewierskiego, kanclerza radomskiej kurii i ks. Dariusza Kowalczyka, prezesa Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia. Księża przebywają w szpitalu z powodu zarażenia koronawirusem.

– Żyjemy w trudnym czasie. Wiele osób zostało dotkniętych chorobą COVID-19. Proszę o modlitwę w intencji chorych, a szczególnie ks. Edwarda Poniewierskiego, kanclerza radomskiej kurii, byłego proboszcza radomskiej katedry. Potrzebuje naszej pomocy, dlatego proszę o modlitwę w jego intencji. W szpitalu przebywa również ks. Dariusz Kowalczyk, prezes Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Prosimy o duchowe wsparcie dla tych kapłanów – powiedział ks. biskup Piotr Turzyński na antenie Radia Plus Radom.