Jerycho Różańcowe w Dekanacie Skarżyskim

Jerycho Różańcowe Diecezji Radomskiej

Porządek Jerycha Różańcowego w Dekanacie Skarżyskim wygląda następująco:

• 7-8 października (sobota-niedziela) – parafia pw. Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku Kam. (Sanktuarium)
  • 8-9 października (niedziela-poniedziałek) – parafia pw. Św. Br. Alberta w Skarżysku Kam.
  • 9-10 października (poniedziałek-wtorek) – parafia pw. Św. Andrzeja Ap. w Suchedniowie
  • 10-11 października (wtorek-środa) – parafia pw. św. Alojzego Orione w Ostojowie
  • 11-12 października (środa-czwartek) – parafia pw. Świętej Trójcy w Skarżysku Kościelnym
  • 12-13 października (czwartek-piątek) – parafia Św. Ap. Piotra i Pawła w Skarżysku Kam. (Pogorzałe)
  • 13-14 października (piątek-sobota) – parafia pw. MB Częstochowskiej w Skarżysku Książęcym
  • 14-15 października (sobota-niedziela) – parafia pw. Najświętszego Serca Jezusa w Skarżysku Kam.
  • 15-16 października (niedziela-poniedziałek) – parafia pw. Chrystusa Światłości Świata w Majkowie
  • 16-17 października (poniedziałek-wtorek) – parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Lipowym Polu
  • 17-18 października (wtorek-środa) – parafia pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Skarżysku Kam. (oo. Franciszkanie)
  • 18-19 października (środa-czwartek) – parafia pw. MB Nieustającej Pomocy w Skarżysku Kam. (Bór) (oo. Redemptoryści)
  • 19-20 października (czwartek-piątek) – parafia pw. Św. Ludwika w Bliżynie
  • 20-21 października (piątek-sobota) – parafia pw. Św. Józefa w Skarżysku Kam.