Jerycho Różańcowe w Dekanacie Tomaszowskim

Jerycho Różańcowe Diecezji Radomskiej

Porządek Jerycha Różańcowego w Dekanacie Tomaszowskim:

• 25 i 26 listopada (sobota-niedziela) – Parafia pw. Św. Marcina w Tomaszowie Mazowieckim.
  • 26 i 27 listopada (sobota-niedziela) – Parafia pw. Narodzenia NMP i św. Mikołaja w Błogiem
  • 27 i 28 listopada (sobota-niedziela) – Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Brzustowie i Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny i św. Tomasza Kantuaryjskiego w Sulejowie-Podklasztorzu.
  • 28 i 29 listopada (sobota-niedziela) – Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Kamieniu i Parafia pw. św. Anny w Smardzewicach.
  • 29 i 30 listopada (sobota-niedziela) – Parafia pw. Św. Wawrzyńca w Kunicach.
  • 30 listopada i 1 grudnia (sobota-niedziela) – Parafia pw. MB Nieustającej Pomocy w Tomaszowie Mazowieckim.
  • 1 i 2 grudnia (sobota-niedziela) – Parafia pw. Najświętszego Serca Jezusa w Zajączkowie.