• To wydarzenie minęło.

Niedziela Miłosierdzia Bożego – Święto Caritas

7 kwietnia

II Niedziela Okresu Wielkanocnego jest Świętem Miłosierdzia Bożego.  W tym dniu przeżywamy święto patronalne Caritas. Dziękujemy Księżom, Opiekunom Szkolnych i Parafialnych Zespołów Caritas oraz całej rzeszy Wolontariuszy za niesienie pomocy i czynienia Dobra dla osób potrzebujących.

Niedziela Miłosierdzia, będzie też okazją do wyrażenia naszej wdzięczności za dobro, które dokonuje się przez tak wiele osób zaangażowanych w dzieła miłosierdzia.

Podczas modlitwy o godz. 15.00 w Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Starachowicach (ul. Jana Pawła II), będziemy modlić się za wolontariuszy, podopiecznych, pracowników, przyjaciół oraz wszystkich, którzy swoją modlitwą i ofiarą wspierają działalność Caritas. Następnie przejdziemy do Miejskiej Hali Sportowej przy ul. Jana Pawła II , gdzie będziemy uczestniczyć w „Festiwalu Miłosierdzia”, podczas którego wystąpią m.in. zespoły: Guzowianki, Zespół Góralski CIUPAGA, Tomek Kamiński z Zespołem.

Zapraszamy Czcigodnych Księży, grupy parafialne do wzięcia udziału w tym spotkaniu.

• W programie:
    • 15.00 – koronka do Bożego Miłosierdzia – Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Starachowicach ul. Jana Pawła II
    • 15.45 – rozpoczęcie Dnia Dobra – Miejska Hala Sportowa przy ul. Jana Pawła II
    • 20.20 – zakończenie Dnia Dobra.

ks. Damian Drabikowski
ks. Karol Piłat