• This event has passed.

Dzień Świętości Życia

8 kwietnia

Z racji Wielkiego Tygodnia obchody tegorocznego Dnia Świętości Życia zostały przeniesione z 25 marca na 8 kwietnia – poniedziałek w II Tygodniu po Wielkanocy.

Dzień Świętości Życia to także okazja, by dołączyć do Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Jest to deklaracja codziennej modlitwy w intencji dziecka poczętego przez 9 miesięcy.

Na obchody Dnia Świętości Życia zapraszamy w parafiach już teraz: osoby przynależące do Dzieła Duchowej Adopcji, liderów i opiekunów Dzieła oraz wszystkich, którzy chcą modlić się za nienarodzonych.

W Wydziale Duszpasterstwa Rodzin Kurii Diecezji Radomskiej można nabyć deklaracje Duchowej Adopcji i ulotki na temat tego Dzieła. Mogą je nabyć zarówno Księża Proboszczowie jak i doradcy życia rodzinnego (istnieje możliwość wysyłki deklaracji pocztą).

Poniżej znajduje się link do materiałów do wykorzystania w parafii w czasie Dnia Świętości Życia: szczegółowa instrukcja zawierająca wskazówki co do organizacji Dnia Świętości Życia w parafii, opis ceremonii złożenia przyrzeczeń oraz Modlitwa wiernych. Zachęcamy do pobrania:

[MATERIAŁY]

Date: