• This event has passed.

Rekolekcje dla Doradców Życia Rodzinnego

16 lutego - 18 lutego

W dniach od 16 do 18 lutego 2024 r. w Centrum Ostra Brama w Skarżysku-Kamiennej odbędą się rekolekcje dla Doradców Życia Rodzinnego.

Rekolekcje będzie prowadził ks. dr Jarosław Zieliński. Tematy konferencji będą dotyczyły zagadnień z zakresu teologii moralnej: genetyczne, moralne, filozoficzne, teologiczne, prawne aspekty zapłodnienia in vitro, naturalna regulacja poczęć, sens czystości przedmałżeńskiej, znaczenie sakramentu pokuty w przygotowaniu do małżeństwa.

Rekolekcje są obowiązkowym elementem w formacji doradców.

Koszt uczestnictwa w rekolekcjach to 300 zł. W związku z tym bardzo proszę Szanownych Księży Proboszczów o wsparcie finansowe swoich Doradców Życia Rodzinnego. Niech będzie to jedna z form wdzięczności za zaangażowanie osób świeckich w dzieło przygotowania narzeczonych do sakramentu małżeństwa.

ks. Krzysztof Bochniak
Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin