Modlitwa za Maturzystów

995
Błogosławieństwo przed maturą. Foto: ks. S. Piekielnik / www.diecezja.radom.pl

Zapraszamy do modlitwy za wszystkich maturzystów. W środę, 22 kwietnia, o 18.00 będzie Msza św. w radomskiej katedrze pod przewodnictwem Biskupa Henryka Tomasika, a o 20.30 różaniec w kaplicy Duszpasterstwa Akademickiego. Liturgia będzie transmitowana.

W środę, 22 kwietnia br., czyli w dniu planowanej pielgrzymki tegorocznych maturzystów Diecezji Radomskiej na Jasną Górę, o godz. 18.00 w Katerze pw. Opieki NMP w Radomiu zostanie odprawiona Msza święta w intencji Maturzystów. Na jej zakończenie będzie odmówiony „Akt Zawierzenia” Matce Bożej z pasterskim błogosławieństwem. Modlitwie będzie przewodniczył Biskup Henryk Tomasik.

Eucharystia będzie transmitowana na stronach internetowych Diecezji Radomskiej (www.diecezja.radom.pl) i Katedry (www.katedra.radom.pl).

Tego samego dnia, o godz. 20.30 w kaplicy Duszpasterstwa Akademickiego odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa w intencji Maturzystów. Modlitwa będzie transmitowana na profilu facebookowym Duszpasterstwa Akademickiego w Radomiu (>>TU<<).

Zapraszamy do wspólnej modlitwy Maturzystów, jak również Rodziców, Rodzeństwo, Dyrekcje i Nauczycieli Szkół, Księży i Katechetów oraz przyjaciół, bliskich, i tych wszystkich, którzy pragną włączyć się w modlitwę zawierzenia Bogu młodych ludzi przed egzaminem dojrzałości i ważnymi życiowymi decyzjami.

 

W imieniu Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezji Radomskiej

Ks. dr Stanisław Piekielnik
(koordynator Pielgrzymki Maturzystów)