Rekolekcje na deskach Teatru Dramatycznego

– Serdecznie zapraszam do Sanktuarium Bolesnej Królowej Polski Pani Ziemi Świętokrzyskiej, do Kałkowa-Godowa, na teatralne rekolekcje zamyślenia nad aktem miłości Bożej do końca, którą przeżywamy w tajemnicy męki i śmierci Jezusa Chrystusa. – mówi ks. Zbigniew Stanios, kustosz sanktuarium.

Już po raz 45. Aktorzy Teatru Dramatycznego im. Ks. Inf. Czesława Wali przygotowują jedyne i niepowtarzalne Misterium Męki Pańskiej. – Aktorzy-parafianie dają piękne świadectwo żywej wiary i miłości do Boga i Kościoła. Dzielimy się radością, że wystawiane przez lata Misterium Męki Pańskiej w Sanktuarium Bolesnej Królowej Polski Pani Ziemi Świętokrzyskiej jest darem ich bezinteresownego zaangażowania, ofiarowania swojego czasu, talentu i siły. – mówi ks. Stanios.

Misterium będzie wystawiane od drugiej soboty Wielkiego Postu 24.02.2018 r. do soboty przed Niedzielą Palmową 24.03.2018 r. włącznie, o godzinie 15.30. i dodatkowo o godz. 18.00.

Z uwagi na duże zainteresowanie przedstawieniem uprzejmie prosimy o wcześniejsze rezerwowanie swego uczestnictwa w informacji Sanktuarium (tel. +48 41 272 18 88).

Osoby pragnące zatrzymać się w Sanktuarium na noc prosimy o rezerwację telefoniczną miejsca w Domu Pielgrzyma – kom. +48 660 158 239.

GALERIA: Archiwum: Misterium Męki Pańskiej w Kałkowie-Godowie