Rekolekcje Kapłańskie w Ośrodku Edukacyjno-Charytatywnym EMAUS w Turnie k/Białobrzegów

Formacja kapłańska i zakonna. Foto: ks. S. Piekielnik

Serdecznie zapraszamy Czcigodnych Księży na rekolekcje kapłańskie do Ośrodka „Emaus”. Rekolekcje odbędą się w dniach od 6 do 9 lutego br. Początek rekolekcji w niedzielę o godzinie 20.00 (Możliwa kolacja o 19.00) a zakończenie w środę obiadem.

Rekolekcje poprowadzi ks. dr Jarosław Tomaszewski kapłan diecezji płockiej, który przez długie lata był misjonarzem w Urugwaju i był tam odpowiedzialny też za formację alumnów.

Hasłem rekolekcji są słowa: …POWOŁANI DO KAPŁAŃSTWA Z WIARY… KSIĘŻA KATOLICCY W DRAMATYCZNYM MOMENCIE ZMIANY EPOKI.

Ćwiczenia duchowne z inspiracji „Dziennika Więziennego” kardynała George’a Pella. (program rekolekcji na stronie www.emausturno.pl)

• Zgłoszenia proszę kierować do:
    • Ks. Damian Spiżewski – Dyrektor – tel. +48 503 163 943
    • Recepcja – tel. +48 48 613 24 44; e-mail: biuro@emausturno.pl

Prosimy Księży o zabranie ze sobą na rekolekcje Pisma Świętego, brewiarza, alby i stuły.

Bp Piotr Turzyński