W intencji poszanowania życia i świętości rodzin

575
Msza św. w intencji Poszanowania Życia i świętości Rodzin. Foto: Marta Deka / FOTO Gość

– We wtorek, 25 stycznia, mija pierwsza rocznica naszego szturmu do Nieba w intencji Poszanowania Życia i świętości Rodzin. – mówią Ewelina i Michał Podlewscy i zapraszają tego dnia na godz. 18.00 do kościoła św. Rodziny w Radomiu (ul. Kelles-Krauza 19) na Mszę św.

– Inicjatywa zrodziła się u progu diecezjalnego Roku Rodziny i Roku św. Józefa, który patronuje rodzinie i dbał o życie. Wszystkie ruchy zaangażowane w działania przy Diecezjalnej Radzie ds. Rodziny zaaprobowały ten pomysł. Dlatego 25. dnia każdego miesiąca odprawiana jest Msza św. w intencji świętości rodzin i poszanowania życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci. – mówią organizatorzy.

Nieustannie trwa walka duchowa o życie. Katolicy nie mają lepszej broni niż modlitwa.

– Dlatego mamy nadzieję, że to dzieło będzie się rozwijało, kolejne osoby podejmą się duchowej adopcji dziecka poczętego, adopcji na odległość i wielu innych inicjatyw. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i inicjatywy wszystkich ruchów działających dla życia w naszej diecezji, a jest ich naprawdę sporo. – podkreślają pomysłodawcy.

W imieniu ruchów zaangażowanych w działania przy Diecezjalnej Radzie ds. Rodziny serdecznie zapraszamy wszystkich do włączenia się w tę modlitwę.

Msze św. w intencji poszanowania życia i świętości rodzin sprawowane są każdego 25. dnia miesiąca o godz. 18.00 w kościele pw. Świętej Rodziny w Radomiu.

Msza św. w intencji życia i rodziny