Wakacyjna poradnia dla narzeczonych

Z myślą o narzeczonych, którzy zamierzają zawrzeć sakrament małżeństwa w najbliższym czasie, Wydział Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Radomskiej uruchamia dodatkowe dyżury poradnictwa rodzinnego w lipcu i sierpniu 2021 r.

Poradnia będzie czynna w Radomiu przy Parafii Opieki NMP – Katedra, przy ulicy Sienkiewicza 13, w soboty w godzinach 9.00-11.00 w budynku parafialnym na I piętrze.

Zachęcam wszystkich narzeczonych, którzy odłożyli datę zawarcia małżeństwa oraz tych, którzy mają zarezerwowaną datę ślubu w najbliższych miesiącach, aby aktywnie włączyli się w katechizację przedmałżeńską.

Wszystkim życzę dobrego przygotowania się do niezapomnianej chwili zaślubin i szczęśliwego małżeństwa w przyszłości.