Wielkanocna Galeria Dekoracji

Podczas Triduum Paschalnego w kościołach tworzone są Kaplice Adoracji (Ciemnice) i Groby Pańskie. Duszpasterze i Parafianie starają się, by te miejsca modlitwy przez okres Triduum Paschalnego były jak najlepiej przygotowane i skłaniały do modlitwy.

Pragniemy po raz kolejny na Portalu Diecezji Radomskiej (www.diecezja.radom.pl) oraz na profilu facebookowym diecezji (www.facebook.com/diecezjaradom) zamieścić GALERIĘ* prezentującą Wielkotygodniowe dekoracje.

Zachęcamy do nadsyłania zdjęć (maksymalnie po 2 zdjęcia Kaplicy Adoracji i Grobu Pańskiego) na adres: triduum@diecezja.radom.pl.

Prosimy też o opis zdjęć zawierający: nazwę parafii, Wykonawców dekoracji oraz Autora zdjęć. Na zdjęcia czekamy do II Niedzieli Wielkanocnej (do 8 kwietnia), a GALERIA będzie dostępna przez cały rok.

A jak wyglądały dekoracje w latach ubiegłych można zobaczyć tu:

*) Choć nie jest to konkurs na najładniejszą dekorację, to na facebook’u oczywiście będzie możliwość „lajkowania”, udostępniania i dodawania komentarzy.