Wielkopostne promocje w Księgarni św. Kazimierza

1071
Księgarnia Św. Kazimierza w Radomiu (ul. Malczewskiego 1)

Wielki Post zawsze był czasem zwolnienia nieco naszego życia, a tegoroczny – naznaczony domową kwarantanną – praktycznie nas zatrzymał. Dlaczego czego czasu nie spędzić z dobrą książką religijną? A może w zaciszu domu rozważać nabożeństwa pasyjne, nauki rekolekcyjne i odmawiać modlitwy?

Dla tych, którzy zamiast czytnika e-booków czy ekranu komputera wolą wziąć do ręki „tradycyjną”, wydrukowaną, papierową książkę Księgarnia św. Kazimierza działająca przy Kurii Diecezji Radomskiej ma wielkopostna promocję.

– Gdy musisz ten czas spędzać w domu – zrób to dobrze. Na 100% wykorzystaj nowe okoliczności. My, damy inspiracje i jedna piątą sukcesu. Reszta zależy od Ciebie. Dobrze przeżyj Wielki Post, przygotuj się do Triduum Paschalnego i Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. – zachęcają pracownicy księgarni.

Księgarnia św. Kazimierza posiada w swojej ofercie wiele książek i publikacji, przede wszystkim o tematyce religijnej.

– Pomagamy w rozwoju duchowym, lekturze komentarzy biblijnych i tekstów teologicznych, przybliżamy  duchowość świętych i mniej znanych ludzi Kościoła. Żyjemy tematami ważnymi dla ludzi poszukujących duchowej inspiracji, małżeństw i osób samotnych. Poszukujemy odpowiedzi na pytania młodzieży i dzieci. – mówią pracownicy księgarni.

Dwudziestoprocentowa obniżka cen książek w Księgarni Św. Kazimierza obowiązuje od 16 marca do Wielkanocy. W tych dniach księgarnia będzie otwarta od 9.00 do 16.00.