Dzieło modlitwy w intencji powołań

415
Adoracja Najświętszego Sakramentu w radomskim seminarium. Foto: ks. S. Piekielnik / www.diecezja.radom.pl
Kiedy:
25 marzec 2023, sobota – 30 kwiecień 2023, niedziela całodniowy
2023-03-25T00:00:00+01:00
2023-05-01T00:00:00+02:00

Po raz kolejny z inicjatywy Biskupa Marka Solarczyka organizujemy Dzieło modlitwy w intencji powołań.

Każdego dnia, od Uroczystości Zwiastowania Pańskiego do Niedzieli Dobrego Pasterza, jedna ze wspólnot naszej diecezji będzie podejmować szczególną troskę modlitewną w intencji powołań oraz przewodzić duchowej wspólnocie wszystkich, pragnących włączyć się w to dzieło.

Wdzięczni Bogu za dar powołań w naszej diecezji, widzimy stałą potrzebę odnawiania powołania ofiarowanego nam przez Boga i duchowego umocnienia dla rozeznających i przyjmujących powołanie od Boga w obecnym czasie. Poniżej podajemy harmonogram wspólnot, które będą w określone dni przewodzić naszej modlitwie.

  • 25.03 – Radom, Wyższe Seminarium Duchowne
  • 26.03 – Orońsko, Wniebowzięcia NMP
  • 27.03 – Grzmucin/Kłonówek, św. Maksymiliana Kolbego/NMP Królowej Polski
  • 28.03 – Wsola, św. Bartłomieja
  • 29.03 – Mirów, Matki Bożej Częstochowskiej
  • 30.03 – Fałków, Świętej Trójcy
  • 31.03 – Cerekiew, św. Stanisława
  • 01.04 – Stromiec, św. Jana Chrzciciela
  • 02.04 – Magnuszew, św. Jana Chrzciciela
  • 03.04 – Stąporków, Wniebowzięcia NMP
  • 04.04 – Radom, św. Stefana
  • 05.04 – Zajezierze, Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • 06.04 – Paradyż, Przemienienia Pańskiego
  • 07.04 – Radom, Zgromadzenie Sióstr św. Michała Archanioła (ul. Wernera)
  • 08.04 – Mariówka, Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej
  • 09.04 – Skaryszew, Zakon Świętej Klary (siostry klaryski)
  • 10.04 – Przysucha, Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej
  • 11.04 – Gielniów, bł. Władysława
  • 12.04 – Czerwona, św. Jana Chrzciciela
  • 13.04 – Suchedniów, św. Andrzeja Apostoła
  • 14.04 – Gowarczów, św. Ap. Piotra i Pawła
  • 15.04 – Gózd Stary, św. Józefa Robotnika
  • 16.04 – Wolanów, św. Doroty
  • 17.04 – Ciepielów, Podwyższenia Krzyża Świętego
  • 18.04 – Dobieszyn, św. Teresy od Dzieciątka Jezus
  • 19.04 – Dąbrówka, św. Rozalii
  • 20.04 – Końskie, Chrystusa Odkupiciela
  • 21.04 – Kowala, św. Wojciecha
  • 22.04 – Pionki, św. Barbary
  • 23.04 – Brzóza, św. Bartłomieja
  • 24.04 – Błogie, Narodzenia NMP
  • 25.04 – Przyłęk, Matki Bożej Częstochowskiej
  • 26.04 – Bardzice, św. Andrzeja Boboli
  • 27.04 – Wysoka, św. Mikołaja
  • 28.04 – Pasztowa Wola, NMP Matki Kościoła
  • 29.04 – Pomyków, Podwyższenia Krzyża Świętego
  • 30.04 – Małęczyn, św. Andrzeja Boboli