XX. Mistrzostwa Ministrantów w Halowej Piłce Nożnej. „Roześmiany Mundial. Boiska Pełne Nadziei”

Mistrzostwa Ministrantow w Halowej Piłce Nożnej 2019-2020. Foto: ks. S. Piekielnik / www.diecezja.radom.pl

We współpracy z Caritas Diecezji Radomskiej zachęcam do zgłaszania parafialnych drużyn ministranckich do udziału w XX. Diecezjalnych Mistrzostwach Ministrantów W Halowej Piłce Nożnej –  Roześmiany Mundial. Boiska Pełne Nadziei.

Uwzględniając obostrzenia sanitarne i wszelkie wytyczne dotyczące organizowania imprez sportowych zapraszam do udziału w turnieju dla parafialnych drużyn ministranckich w trzech kategoriach wiekowych:

• Ministrant – rok urodzenia 2010-2014
  • Lektor Młodszy – rok urodzenia 2006-2009
  • Lektor Starszy – rok urodzenia 2001-2005

(Proszę zwrócić uwagę na rok urodzenia ministrantów, a nie klasę w szkole)

Zgłoszenia do 19 września 2021 r.

Rozgrywki eliminacyjne będą przeprowadzone w następujących terminach i rejonach naszej diecezji:

• 25.09.2021 – Solec nad Wisłą
    • miejsce: Hala Sportowa Liceum Ogólnokształcącego
    • dekanaty: czarnoleski, kozienicki, lipski, sienneński, zwoleński
    • koordynator: ks. Krystian Korba
  • 9.10.2021 – Opoczno
    • miejsce: Sala Gimnastyczna Zespołu Szkół Prywatnych
    • dekanaty: opoczyński, drzewicki, konecki, przedborski, radoszycki, tomaszowski, żarnowski
    • koordynator: ks. Adrian Kwieciński
  • 16.10.2021 – Starachowice
    • miejsce: Miejska Hala Sportowa
    • dekanaty: Starachowice Płn., Starachowice Płd., czarnecki, iłżecki, skarżyski, szydłowiecki, wierzbicki
    • koordynator: ks. Karol Kostecki
  • 16.10.2021 – Radom/Kowala
    • miejsce rozgrywek podamy indywidualnie zgłoszonym parafiom
    • dekanaty: jedliński, pionkowski, głowaczowski, przysuski, przytycki, dekanaty radomskie
    • koordynatorzy: ks. Wojciech Pawłowski, ks. Krzysztof Kołtunowicz, ks. Dominik Idziak,

Planowane finały odbędą się:

• 23.10.2021 – Solec nad Wisłą – kategoria MINISTRANT
  • 6.11.2021 – Starachowice – kategoria LEKTOR MŁODSZY
  • 20.11.2021 – Wolanów – kategoria LEKTOR STARSZY

Będą to jednocześnie eliminacje do Mistrzostw Polski LSO w Halowej Piłce Nożnej o Puchar KnC.

Zgłoszeń dokonujemy drogą mailową podając: parafię, kategorię wiekową, opiekuna i numer telefonu.

Po terminie 19 września 2021 r. nie będą przyjmowane zgłoszenia.

Potwierdzeniem udziału w turnieju będzie wpłata wpisowego, które w całości przeznaczone jest na zorganizowanie eliminacji na poniższe konto do dnia 19 września 2021 r. (150 zł od drużyny):

Fundacja „Młodzi Radom”
ul. Rapackiego 6, 26-600 Radom
Tytuł: Diecezjalne Mistrzostwa Ministrantów, parafia i kategoria

Potwierdzenie wpłaty w formie elektronicznej należy przesłać na adres e-mail podany powyżej.

ks. Mariusz Chamerski
Diecezjalny Duszpasterz Ministrantów